NEO+

Zacznę dość ponuro. 12 marca NEO+ oficjalnie podało na facebooku, że kończy swą działalność i nie ukaże się już kolejny numer ich miesięcznika. Główny redaktor niestety dość poważnie zachorował i czeka go operacja. Sytuacja jest o tyle smutna, że miesięcznik ten ukazywał się na rynku od bardzo wielu lat, ramie w ramie z PSX-em i choć nie było łatwo, jakoś próbował wybrnąć z opresji. NEO walczyło do końca, mimo poślizgów, ukazywały się kolejne numery…aż do teraz. Strata jest jeszcze bardziej bolesna z tego względu, iż to właśnie ten miesięcznik rozbudził moją pasję do gier. To Gulash i jego recenzja zmiotły mnie i moją szczękę na podłogę, a po pamiętnym wyjeździe od razu poleciałem do sklepu po Gears of War 3. I to on niestety ma teraz poważne problemy zdrowotne. Miejmy nadzieje, że wszystko się potoczy w dobrym kierunku. Do NEO napisałem także list, który został opublikowany w ostatnim wydaniu. Cholernie smutne wspomnienia, ale tak chyba musi być. Pozostaje podziękować redaktorom za ich trud i pasję zarazem, włożoną w comiesięczne wypociny. Bez nich nie pisał bym pewnie tych słów, a Ty czytelniku robił(a)byś coś całkiem innego. Może jednak da się znaleźć tu trochę szczęścia. Czytelnicy na pewno są wdzięczni za włożony trud w dostarczaniu informacji z branży gier. „Przechodniu powiedz graczom, iż wierne ich prawom tu spoczywa NEO+”

A tak od jednego z redaktorów, na pożegnanie:

„Życzę Wam też zupełnie od siebie, żebyście nie czytali debili, którzy piszą jakie zawody są najbardziej intratne, tylko pracowali tam, gdzie lubicie. Bo jak ktoś lubi miejsce w którym pracuje, to ma lepsze wyniki od tego, kto nie lubi. I wtedy na każdym zawodzie zarobi. A jak wybierze zawód, bo tam są dobre pieniądze, to gwarantuje Wam, że jeśli go nie lubicie, to i tak ci, co go lubią Was wyprzedzą. A czas zmarnowany w złej pracy jest nie do odkucia. Jak mówią ostatnio nasi znajomi z zachodniej granicy: You Only Live Once.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>